Yükleniyor...

Hakkımızda

BAKIŞLARI ÜZERİNE ÇEKEN & ŞIK TASARIMLAR...
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

KAAN ÇELİK KAPI

Kaan Çelik Kapıları
Kaan Çelik Kapıları

2006 yılında kurulan Kaan Çelik Kapı; çelik kapı imalatı ve satışı alanında hizmet vermektedir. Firmamız içerisindeki üretim departmanı, kalite kontrol birimi, montaj departmanı, pazarlama departmanı, satın alma departmanı ve satış sonrası teknik servisi ile müşterilerimize kısa zamanda doğru hizmeti vermek amacı ile oluşturulmuştur. 13 yıllık deneyimli personeli ile kendine özgü tasarımlarını estetik zarafet ve sağlamlığı bir araya toplayarak kapınıza getiriyor.


MİSYONUMUZ

Firmamız kendisine ilke edindiği müşteri memnuniyeti ilkesini temel alarak imalatını yaptığı ürünlerde son teknoloji CNC makineleri kullanmaktadır. Fabrikamızda standart ölçülerin yanı sıra; mekanınızın gereksinimine, uygulanacak alana göre özel ölçü ve şekilde üretim yapabilmektedir. Almış olduğumuz TSE, ISO, imalat yeri yeterlilik belgesi, satış sonrası hizmet belgesi ile de kalitemiz kanıtlanmıştır.


VİZYONUMUZ

Şirketimiz, kalite politikasının en önemli parçası olan mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmiş 40 kişilik uzman kadrosu, Türkiye genelinde 74 bayiliği ile 2000 m2'lik üretim alanında faaliyetlerine devam ederek sektörde önenmli bir yer oluşturmaktadır.


HEDEFLERİMİZ

Kaan Çelik Kapı, çalışmalarına tasarım ve teknoloji yatırımlarıyla devam etmekte ve hizmet etmiş olduğu sektörde vazgeçilmez bir marka olma yönünde emin adımlarla ilerlemektedir. İleri teknoloji ile gelişen dünyaya ve gereksinimlere uygun olarak dizayn edilmiş ürünlerimizi profesyonel ve modern bir pazarlama anlayışı ile sizlere ulaştırmaktır.